Obszary działania

Odszkodowania za wypadki drogowe

Walczymy - zarówno na etapie przedsądowym, jak w sądzie - o uzyskanie jak najwyższych odszkodowań bądź zadośćuczynień za krzywdy, jakie osoby poszkodowane lub ich bliscy mogli ponieść w wyniku wypadku samochodowego.

Zadośćuczynienie za wypadki śmiertelne

W efekcie wypadku drogowego, wypadku w pracy, rolnictwie czy zdarzenia będącego wynikiem błędu medycznego może dojść do śmierci. W takim przypadku walczymy o odszkodowanie i zadośćuczynienie dla najbliższej rodziny za poniesione krzywdy.

Odszkodowania za obrażenia ciała

Wypadek drogowy czy każdy inny może doprowadzić do poważnych obrażeń ciała. W takiej sytuacji uzyskujemy odszkodowanie na leczenie i rehabilitację. W bardzo poważnych przypadkach walczymy o rentę dla pokrzywdzonych.

Odszkodowania za błędy medyczne

W wyniku błędu medycznego może dojść do komplikacji w leczeniu pacjenta, a w skrajnych przypadkach nawet do śmierci. Walczymy o sprawiedliwość dla osób poszkodowanych w wyniku błędów medycznych.

Odszkodowania za wypadki przy pracy

Wypadki w pracy mogą prowadzić do poważnych obrażeń ciała czy nawet śmierci. Walczymy o odszkodowanie i zadośćuczynienie dla osób poszkodowanych w trakcie wykonywania swoich obowiązków służbowych.

Odszkodowania za wypadki w rolnictwie

Podczas prowadzenia gospodarstwa rolnego i wykonywania pracy na roli może dochodzić do różnego rodzaju wypadków. Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla osób poszkodowanych w takich sytuacjach.

Odszkodowania dla firm

Podmioty gospodarcze prowadzą aktywność w różnorodnych obszarach. Podczas prowadzenia działalności firma może zostać potraktowana niezgodnie z obowiązującymi przepisami. Uzyskujemy wysokie odszkodowania dla poszkodowanych w ten sposób przedsiębiorców.